Rezerwuj

Hotel Piast zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia

Hotel Piast

ul. Piłsudskiego 98

50-017 Wrocław

rezerwuj »

Hotel Piast zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia, naprzeciw Dworca Głównego PKP (50 m), w pobliżu Dworca Autobusowego PKS (200 m) oraz centrów handlowych „Arkady Wrocławskie” i „Renoma” (300m), Dolnośląskiego Centrum Filmowego ( 300m), Teatru Muzycznego CAPITOL (150m), Teatru Polskiego i Teatru Lalek ( 500 m), Narodowego Forum Muzyki (700 m) i dużego węzła komunikacji miejskiej, co zapewnia bardzo łatwy dojazd do hotelu i bezproblemową komunikację publiczną ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia.

Do Rynku Starego Miasta prowadzi krótki, 15 minutowy szlak spacerowy.

Hotel posiada własny parking przy zbiegu ulic Zaułek Wolski i Piłsudskiego, zlokalizowany 150 metrów od hotelu.

Bezpośredni dojazd autokarem, samochodem osobowym lub taksówką pod hotel zalecany jest od strony ul. Rejtana przez bramę Orlenu.

Z uwagi na ścisłe Centrum i ulice jednokierunkowe w okolicy hotelu, prosimy o zapoznanie się z lokalizacją miejsc postojowych oraz parkingu hotelowego. Aby zobaczyć dokładną lokalizację prosimy o zapoznanie się z mapą.

Z oferty zmodernizowanego gruntownie Hotelu Piast najchętniej korzystają doświadczeni podróżnicy, którzy doceniają położenie hotelu, jego historię, klimat i przystępną ofertę cenową.